Publicação

1 seguidor Seguir
0
Avatar

Kopeginizin Daha Uzun Bir Hayata Sahip Olmasini Saglama

Köpeğinizin Daha Uzun Bir Hayata Sahip Olmasını Sağlama

Köpeğiniz sadece bir evcil hayvan değil, ailenizin yavru köpek tasması değerli bir üyesidir ve köpekleriniz önemli bir finansal yatırımı temsil eder. Şirketlerinin tadını daha uzun süre kedi taşıma kabı çıkarabilmeniz için ömürlerini en üst düzeye çıkarmak mantıklıdır. İyi haber şu ki, kuru kedi maması daha uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak için bankayı kırmanıza gerek yok.
Evcil hayvanlarımız için harcadığımız 15 kg kedi maması tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve köpeklerimiz daha önce hiç olmadığı kadar şımartıldı. Ancak şımartılmış bir köpek maması 15 kg mutlaka sağlıklı bir şey anlamına gelmez!
Köpekler Ne Yiyorlar
İnsanlarda olduğu gibi, köpek kedi tuvalet kabı diyet ve egzersiz rejimlerine çok bağlıdır. Evcil hayvanınızın uzun ve sağlıklı kedi çantası yaşam şansını arttırmak için yapabileceğiniz en iyi şey, aşırı yemek yemelerini önlemek ve iyi egzersiz en iyi kedi maması yapmaktır. Obezite, evcil hayvanınızın hastalanma köpek maması şansını artırır ve tedaviden sonra iyileşmelerini de engelleyecektir.
Sadece önerilen miktarı beslemelisiniz. Bu, her gün biraz fazladan yiyeceklerin köpeğinizin kilo aldığını göreceğinden dikkatli bir şekilde otomatik mama kabı ölçmeyi içerebilir . Yağsız köpekler, ortalama ağırlık veya obez olan ucuz kedi maması hayvanlardan daha uzun yaşadığından, köpeğiniz yalın olmalıdır. Veterineriniz evcil hayvanınız için ideal ağırlık kedi tuvaleti konusunda size tavsiyede bulunabilecektir.
İyi bir diyet bol en iyi köpek maması miktarda egzersizle desteklenmelidir ve bu da sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Sonuçta, köpeğinizin yürümesine yetecek kadar iyi bir ucuz kedi maması değilsiniz! Köpeğinizin gerektirdiği egzersiz miktarı cinsine bağlı olacaktır ve trendline kedi maması için doğru rutini oluşturmak için araştırmanızı yapmalısınız.
Sağlık hizmeti
Önleme, tedaviden çok kedi maması 15 kg daha iyidir ve bu nedenle evcil hayvanınızın uygun aşıları aldığından emin olmalısınız. Bu özellikle kedi tarağı çevreye ve diğer köpeklere yeni maruz kalacak yavru köpekler için önemlidir. Aşılama için veterinere yaptığınız ziyaretler, veterinere genel ucuz kedi maması bir sağlık kontrolü yapma fırsatı da sağlayacaktır.
Geçmişte tedavi edilemeyen birçok hastalık artık son derece tedavi edilebilir, ancak erken teşhis her zaman evcil hayvanınızın iyileşme şansını artıracaktır. Veterinerdeki düzenli sağlık kontrolleri yardımcı olacaktır, ancak kedi aksesuarları köpeğinizi tanımak ve gözlemci kalmak da çok önemlidir. Endişeleriniz varsa, en erken fırsatta hayvanınızı muayene ettirmelisiniz.
Sigorta
Evcil Hayvan Sigortası maliyetli olabilir, ancak başka türlü karşılayabileceğiniz pahalı tedaviler için faturaları kapsayacaktır. Bununla birlikte, uzun veya en ucuz köpek maması tedavilere başlamadan önce köpeğin en iyi ilgisinin ne olduğunu düşünmeniz önemlidir. Köpeğinizin sağlığıyla ilgili kararlarınız asla yalnızca maliyete veya sigortalı olduğunuz için ödemek zorunda kalmamanıza dayanmamalıdır.
Tedavileri iyileştikten sonra her zamanki rutin ve yaşam tarzlarının tadını çıkarmalarını sağlamalıdır. Onları kurtarmak için tedaviye başlamamalısınız, bu da köpeğinizin kaliteli bir hayatın tadını çıkarmasına neden olmaz, çünkü bu kedi kumu fiyat evcil hayvanınızın değil, ilginize göre hareket edecektir. Bazen gitmelerine izin vermek için üzücü bir karar vermelisin.

Micheal Owen

Por favor, entrar para comentar.